Adhesions al manifest

Fora noms franquistes de les places de Granollers
Feixisme mai més!

 Signa el manifest

1Josep CruanyesHistoriador i advocat, coordinador de la Comissió de la Dignitat (Barcelona)
2Arcadi Oliveres BoadellaProfessor UAB i membre del Consell Assessor de Can Jonch-Centre de Cultura per la Pau de Granollers (St. Cugat del Vallès)
3Jaume Mateu Bullich 'Tortell Poltrona'Membre fundador de Pallasos Sense Fronteres, entitat impulsora de les concentracions 'Un minut de silenci, un minut de vergonya' (Palautordera)
4Joan GarrigaHistoriador i membre del Consell Assessor de Can Jonch-Centre de Cultura per la Pau de Granollers (La Garriga)
5Josep Maria Solé i SabatéCatedràtic Història UAB (Caldes de Montbui)
6Francisco Morente ValeroProfessor UAB (Bellatera)
7Pepe BeunzaMembre del Consell Assessor de Can Jonch-Centre de Cultura per la Pau de Granollers
8Agustí Barrera i PuigvíHistoriador (Barcelona)
9Enric CalpenaPeriodista (Barcelona)
10Joan Tafalla MonferrerPresident de Sabadell per la República (Sabadell)
11Alejandro Andreassi CieriProfessor (jubilat) UAB i membre d'EspaiMarx (Sant Cugat del Vallès)
12Agustí Corominas i CasalsProductor i realitzador de cinema
13Jordi BilbenyEscriptor i investigador (Arenys de Munt)
14Jordi PagèsArtista
15Manel Gener FerrerPsicopedagog
16Lluïsa Salvador i TusetMestra i medalla d'or de Granollers
17Maria Oliver i RecheMestra i regidora de la Crida per Granollers-CUP
18Eduard Navarro i DoménechProfessor, historiador i regidor de la Crida per Granollers-CUP
19Pep Medina i CasquetPeriodista
20Aleix Vidal i GayaMestre
21Roger Vergés CutrinaEstudiant de disseny gràfic
22Eduard Nogués PérezDissenyador
23Josep M. Gontan FerrerComercial
24Laia López PadrósSociòloga i treballadora social
25Angels Vendrell AmigóFacillitadora de Salut
26Alberto Segura GómezLlicenciat en Filosofia
27Hilari Cuadriello PlanasSoci de l'associació de consumidors i productors La Magrana Vallesana i Pallasso
28Víctor Naval AltabasEnginyer
29Anna Asbert ViaplanaPolitòloga - administració local
30Maria Cobeña i GuàrdiaRelacions públiques
31Carme RuizEducadora social (Cardedeu)
32Anna Portet TorderaMestra
33Víctor Claros PinelEstudiant Universitari (Les Franqueses del Vallès)
34Joel CEstudiant ( Barcelona)
35Natalia HernandezEstudiant
36Domingo Reche MirasTransportista (Granolers)
37 Jaume Masjuan JunquerasTreballador
38Lluís Tuset SerraProfessor
39Xavi Puig Comercial (Les Franqueses )
40Jordi Blanco ZaragozaTecnic de so
41Fabiana Chiesa MarchisioPsicòloga (Barcelona)
42Isabel Rey Ruiz Administrativa (Santa Maria de Palautordera )
43Víctor Capdet i MontesinosEducador social (Vilanova i la Geltrú)
44Sonia CaballeroAdministració (Sant Feliu de Llobregat)
45R. Carlos Souto BarralJubilat
46Marta Fernández TarrésPolitòloga (Barcelona)
47Joan Castellsaguer PiquerPedagog
48Agustí Fernández (Sant Pere de Vilamajor)
49Jordi Llorens i MartinezInformàtic (Sant Feliu de Codines)
50Anna Clot GarrellSociòloga
51Jordi Pueyo i TapiasProfessor Uned i mediador comunitari (Palautordera)
52Joan Gener i BarbanyEducador social i dinamitzador cultural
53Griselda Cortès Comerç (Les Franqueses del Vallès)
54Carlos Rodríguez Administratiu
55Enric Gimeno Barrios (Sant Celoni)
56Sofia Lopez GomezPrevenció de Riscos Laborals
57Carles BuyreuGestor Logístic
58Roger Prims i VilaDependent de comerç (La Garriga)
59Josep Borràs i MoraDocent (Barcelona )
60Antonio Ibáñez MartínezDelineant (Lliçà d'Amunt)
61Hector Botey ColomerEstudiant de Ciències Polítiques i de l'Administració
62Israel Calvache MasuetEscriptor (Aiguafreda)
63Jordi Pérez BelProfessor (Aiguafreda)
64Joan Molinet BretEducador Social (Darnius)
65Josep Maria Farriol i TarafaAutònom (Lliçà d'Amunt)
66Rosalina de Tera Camins Economista (Vallgorguina )
67Josep Lluís Ninoufinances (Montmeló)
68Elisabet Sanchez RosEstudiant i Integradora Social
69Jordi SansEstudiant de Química
70Lluís Morales PeixEducador (Palautordera)
71Rosalina de Tera Camins Economista (Vallgorguina )
72Tomàs Casals i PeraltaMestre jubilat (Lleida)
73Isabel Carné MasllorensMetgessa (Cardedeu)
74LLUÍS OLIVÉ BULBENAENGINYER (LA GARRIGA)
75Manel Delsors i ArasaEconomista (Barcelona)
76Xavi ArtalCarter (Barcelona )
77M.Dolors Casas MolinsAdministrativa
78Emili Legaz EgeaMúsic (Santa eulalia de Ronçana )
79PG CarballoBiòloga (Palau)
80Mar MaciasComptable i activista en diversos moviments socials de Granollers (La Roca del Vallès)
81Jaume Pujós SabéAdministratiu (Santa Maria de Palautordera)
82Donat PutxPeriodista
83Genis Sanchez JosrDigitalitzador de dades (Tiana)
84Judit Ribalta SánchezMestra
85Francisco Bolsa GonzavoElectromecànica
86Sergi Cebollero PabloResponsable de Serveis Generals (Les Franqueses del Vallès)
87Miquel Morell Mestre Fisic
88Xavier MondejarAnalista (Lliçà d'Amunt)
89Josep Antoni Miranda FisasEnginyer de Sistemes (Barcelona)
90Antoni Cañellas ClimentTransport
91Victoria Santafe ZapaterPedagoga (Barcelona)
92Carlos Vállez RuizMúsic i professor (Canovelles)
93Ferran Gontán Ferrer Programador (Les Franqueses del Vallès )
94Josep Maria Palmarola CreusAdministratiu
95Oriol Foz CrespiMetal•lurgic
96Sònia Iñigo SoleyEducadora social
97Jordi Domenech LozanoAutonom (Parets del Vallès)
98Mireia Clares ClaveraProfessora
99Imma Riera ComasJubilada
100Judith Martínez i ClarianaComunicadora
101Jordi Zurita BremonEducador (Llinars del Vallès)
102Albert Gomez FusteConserge (Riells del Fai)
103Àngels Sánchez VicoDocent
104Angelina Santacana CasalsProfessora Jubilada
105Rosa Tuà FontInfermera/analista jubilada (Parets del Vallès)
106Jose Mª Cerdán Instalador (Bigues i Riells)
107Josep M. Boixareu VilaplanaEditor i escriptor (Llerona - Les Franqueses del Vallès)
108Pili CanillasDelineant industrial (Bigues)
109Xavier Martí AusejoDocent (Bigues i Riells)
110Raquel Ruzafa MateosHistoriadora de l'Art i Feminista
111Carlota Valentin-Fernandez PujolEstudiant (Bigues i Riells)
112Joan Gorina OlivellaEstudiant de Ciències Polítiques (Parets del Vallès)
113Francesc BalaguerTècnic laboratori (Lliçà d'Amunt)
114David Gómez MartinConductor (Bigues i Riells)
115Josep Olivella MassaguéTraductor
116Esteve MiquelJubilat (Lliça d'Amunt)
117Josep Tripian i RivasEncarregat d'obra (Bigues i Riells)
118Alberto Fernández Mendieta Estudiant (Lliçà d'Amunt )
119Marina Gimeno HosteAdministrativa i estudiant d'Arqueologia (Parets del Vallès)
120Macari de GolferichsDirector fotografia (Santa Maria de Palautordera)
121Meritxell de la Peña RosellAtur
122Dani Banús i CodinaTranport (Santa Eulalia de Ronçana)
123Gemma Colls Pagès (Badalona)
124Ferran Gallardo VenturaEstudiant (Vilanova del vallès)
125Josep Antoni Miranda FisasEnginyer de Sistemes (Barcelona)
126Josep Sànchez MejíasMestre i militant de la CUP i de la CGT
127Lola Reche DomeneMestra
128Sergi Parra i RamírezEstudiant
129Judith Casanovas TomàsMestra (Bigues i Riells )
130Carlos Castillo Fernandez (L'Estartit)
131Emilio Dominguez GutierrezElectrico (Begues)
132M. Mercè Barbany TriadóProfessora (Òrrius)
133Esteve Reverter Comas.
134David Gener CaminsArxiver (Parets del Vallès)
135Xavi Garcia i EspadaTreballador precari
136Judit Van Londen Ruiz
137Pep Tarradas i DulcetMúsic (La Garriga)
138Albert Pons JódarEmpleat telefònica
139Esther Mateos FarínTerapeuta holística
140Elisabet Llistuella FernándezEstudiant (Les Franqueses del Vallès)
141Jordi Farrés i LlobetCuiner (Vilanova i la Geltrú - Granollers)
142Núria Oliver i FluviàBelles Arts (Girona)
143Laia NinouPsicòloga (Montmeló)
144Marc Sabate Masip Indústria del vidre
145Xavi Vela GarrigaAutònom
146Laia SaperasMúsic
147Emili Sánchez Dissenyador d'interiors
148Cristina Azorín MillarueloBibliotecària (Les Franqueses del Vallès)
149Nil Nogué GesEstudiant (Tona)
150Joaquim Nogareda GenisJubilat (Olot)
151Daniel Vivas NeiraAturat (Sant Boi)
152Evaristo Espigares GrazónProfessor d'Educació Secundària (Sant Andreu de la Barca)
153David Camuña PardoHistoriador i arqueòleg (Reus)
154CARMEN GIL DOMINGUEZADMINISTRATIVA (BARCELONA)
155Albert MarquèsPianista de jazz (Nova York (originari de Granollers))
156Montse GiménezMarketing (Martorell)
157Sergi Badia GrauperaPsicòleg (La Garriga )
158Dolors Ros i SalóJubilada (Olot)
159Eva RoquetProfessora (Barcelona)
160Sara Fructuoso EgeaEstudiant (Barcelona)
161Jordi Rosàs RodoredaPagès i músic (Marata)
162Manel Golf NavarroVigilancia (Mataró)
163Mònica Olaria Blazquez Infermera
164Roser Moreno SánchezProfessora de Secundària (La Roca del Vallès)
165Júlia CardonaDisseny Gràfic (Vilanova del Vallès)
166Leia Peralta GallegoEstudiant (Cardedeu)
167Nuria Viñas CiordiaCuinera (La Roca del Valles)
168Lluís Salvatella Plans Administració
169Laia Martínez MillerEducadora Social (Barcelona)
170Albert Sànchez SànchezAturat (Canovelles)
171Joan Sonet FernandezTecnic (Sant Antoni de Vilamajor)
172Marc Via Riera Aturat (Manresa )
173Núria Garcia MoralesAdministrativa (la garriga)
174Marc Plana CaballeroEstudiant
175Bartomeu Mas i GinestaForestal (la Garriga)
176Pau Pol FontProfessor (Llinars del Vallès)
177David Brunet GarciaPolitòleg
178David MontillaAdministratiu i graduat en Història (Cànoves i Samalús )
179Josep Novell NofreEnginyer (Les Franqueses)
180Roser VilaTreballadora per compte d'altri (Lloret de mar)
181Albert FornsPeriodista
182Jordi Casajuana MogasArquitecte tècnic (Santa Agnès de Malanyanes)
183Francesc Feliu GasconInformàtic (Santa Eulàlia de Ronçana)
184Ramón Hirujo SosaMetge
185Jordi hernandez Graduat social
186Francesc Armengol i MayàPROFESSOR i MESTRE
187Irina Llopart MateoAdministrativa
188Mireia CaballéInformàtica (Montmeló)
189Anna Cruells PagèsAdministratiu (La Garriga)
190Rosa Rodriguez CárcelesAdministrativa (Cardedeu)
191Jordi Clusella i ArimanyRealitzador
192Marta SimóSociòleg (Santa Agnès de Malanyanes)
193Sergi Barrón VergelProfessor
194Mireia NoguésEducadora Social
195Josefa Recio i CorralTècnica d'administració local
196Martí Majoral i TorrentComercial (Barcelona)
197Lluís Estrany RogerAutònom (Santa Eulàlia de Ronçana)
198Josep Flores PachecoPresident Associació Les Franqueses Imagina (Les Franqueses del V)
199Antoni Gallego de ArcyInstalador
200Moisès Bosch i GarrigaEnginyer
201Ester Guàrdia MasponsMestre
202Judith PasquinaAdministrativa
203Alba CastellsaguéMestra i investigadora
204Joan HuguetEnginyer (Sant Esteve de Palautordera)
205Bernat Pi i BoledaQuímic
206Àngels Cutrina BrugueraAturada
207Ramon Lladó SolerDocent, delegat sindical (Barcelona)
208Eugenio Fernandez Naveracjubilado forzoso
209Quim Cañigueral i FernàndezAuxiliar de Vigilància (Pineda de Mar )
210Jaume Golobardes SerraConsultor (Artés)
211Antoni Lucchetti FarréAdvocat (Barcelona)
212Francesc Marín GarciaProfessor d'idiomes (Badalona)
213Pilar Soler Valenzueladissenyadora gràfica
214Isabel Alcalde i Sastre Mestra
215Gabriel Garriga MUNTANYÀFuster (Reus)
216Laia Raga i ArgemíOdontòloga (L'Ametlla del Vallès)
217guillermo sschellingeducador social
218Lluis Solanes PradosDirectiu


Total de persones adherides al manifest: 218

 Signa el manifest

1Comissió de la Dignitat (Barcelona)
2Amical de Mauthausen i altres camps (Barcelona)
3Crida per Granollers-CUP
4CUP Granollers
5Arran Granollers
6L'Esquerda
7Espaimarx (Barcelona)


Total de col·lectius i organitzacions al manifest: 7